Homestay · Ta Van, Sa Pa

The Culture Home

Lao Chải Đường Lao Chải, Tả Van Dáy 2, Tả van, Sa Pa, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig21 beoordelingen
8,9
Prijzen bekijken

Een homestay in Ta Van met kamers met uitzicht op de bergen, privéterrassen, een tuin en fietsverhuur en wandeltochten of tours over de lokale cultuur.

Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 11:00
Parkeren✓ Gratis
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtAziatisch, Amerikaans, Buffet

Beschrijving

The Culture Home is een homestay in Ta Van, Sa Pa, met privékamers met uitzicht op de bergen en terrassen. De accommodatie ligt op ongeveer 5,3 km van het centrum van Sa Pa, in een vallei met rijstterrassen en dorpen van de Hmong-, Giay- en Red Dao-gemeenschappen.

De drie kamertypes zijn geschikt voor twee personen en zijn 25 tot 30 m² groot. Ze hebben allemaal een eigen badkamer, zithoek, eigen ingang en terras; de kamers hebben ook een balkon en patio. De voorzieningen omvatten een douche of bad, toiletartikelen, handdoeken, slippers en een haardroger. Binnen vind je onder meer een bureau en eettafel.

De homestay heeft een tuin, zonneterras en tuinmeubilair, en biedt gratis WiFi op de kamers. Het ontbijt is verkrijgbaar in Aziatische en Amerikaanse stijl en als buffet, met lokale specialiteiten en warme gerechten. Er zijn een excursiebalie, fietsverhuur, tours met lokale activiteiten, roomservice en een betaalde shuttleservice. In de buurt kun je gratis openbaar parkeren; reserveren is noodzakelijk.

Kamers

3 kamertypes · 25–30 m²

The Culture Home heeft drie tweepersoonskamertypes: Kingsizekamer met uitzicht op de bergen, Tweepersoonskamer met terras en Kingsizekamer. Elke kamer is geschikt voor maximaal twee personen en is 25 of 30 m² groot. Alle kamers hebben een eigen badkamer, uitzicht op de bergen, een terras, een zithoek, een eigen ingang en een groot kingsize bed.

Alle kamertypes hebben een balkon en patio; de kingsizekamer van 30 m² is groter dan de twee opties van 25 m². De badkamers zijn voorzien van een douche, bidet, toiletartikelen, handdoeken, slippers en een haardroger. De kamers hebben ook een kledingkast of kledingrek, beddengoed en een toilet. De buitenruimtes en het uitzicht zijn bij alle kamertypes hetzelfde; de grotere kingsizekamer biedt extra vloeroppervlak.

Kingsizekamer met uitzicht op de bergen — The Culture Home
25 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (kingsize)

Deze kamer van 25 m² biedt uitzicht op de bergen en heeft een eigen ingang en zithoek. Het terras, balkon en de patio bieden verschillende buitenruimtes; de eigen badkamer heeft een douche. De kamer is geschikt voor twee personen en heeft een groot kingsize bed.

Uitzicht op de bergenBalkonPatio
Tweepersoonskamer met terras — The Culture Home
25 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (kingsize)

De tweepersoonskamer met terras van 25 m² combineert een eigen ingang en zithoek met een eigen terras. De kamer heeft ook uitzicht op de bergen, een balkon en patio, plus een eigen badkamer met douche. In dit kamertype slaapt een groot kingsize bed twee personen.

TerrasEigen badkamerZithoek
Kingsizekamer — The Culture Home
30 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (kingsize)

Met een oppervlakte van 30 m² is dit de grootste van de drie kamertypes, met 5 m² meer ruimte dan de twee categorieën van 25 m². De kamer heeft net als die andere kamers uitzicht op de bergen, een eigen ingang, een zithoek en een terras. De eigen badkamer heeft een douche en het grote kingsize bed is geschikt voor twee personen.

Uitzicht op de bergenTerrasEigen ingang

Voorzieningen

42 voorzieningen
Parkeren
Balkon
Eigen badkamer
Uitzicht
Gratis WiFi
Familiekamers
Shuttleservice
Terras
Gratis parkeren
Roomservice

Gasten kunnen in de kamers gratis gebruikmaken van WiFi. De homestay heeft een 24-uursreceptie en biedt roomservice en dagelijkse schoonmaak. Bij de excursiebalie kun je terecht voor lokale uitstapjes. Activiteiten omvatten fietsverhuur, fietstours, wandeltochten en lessen over de lokale cultuur. De shuttleservice is betaald; in de buurt kun je gratis openbaar parkeren na reservering.

Buiten zijn er een tuin, zonneterras, patio en terras met tuinmeubilair. Tot de overige voorzieningen behoren familiekamers, verwarming, elektrische dekens, een minimarkt en een automaat voor drankjes. Het ontbijt is verkrijgbaar in Aziatische en Amerikaanse stijl en als buffet, met lokale specialiteiten en warme gerechten. De kamers hebben uitzicht op de bergen, een eigen badkamer, een zithoek en een eettafel.

Algemeen

  • Tuinmeubilair
  • Zonneterras
  • Patio
  • Balkon
  • Terras
  • Tuin
  • Fietsverhuur
  • Tour of les over de lokale cultuur
  • Fietstours
  • Wandeltochten
  • Fietsen
  • Shuttleservice
  • Excursiebalie
  • 24-uursreceptie
  • Roomservice

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bidet
  • Bad of douche
  • Slippers
  • Eigen badkamer
  • Toilet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Douche
  • Beddengoed
  • Uitzicht op de bergen
  • Eettafel
  • Zithoek
  • Bureau

Media & techniek

  • Internetdiensten

Parkeren

  • Parkeren

The Culture Home ligt aan Lao Chải Đường Lao Chải in Tả Van Dáy 2, in het dorpsgebied Ta Van in de Mường Hoa-vallei en op ongeveer 5,3 km van het centrum van Sa Pa. Tả Van ligt op 700 m afstand en het gehucht Lao Chai op 850 m; beide liggen tussen de dorpen en terrasvormige heuvels van de vallei. Het nabijgelegen uitkijkpunt in de Mường Hoa-vallei ligt op 1,2 km van de homestay. Het landelijke gebied vormt een contrast met de stad; in de vallei wonen Hmong-, Giay- en Red Dao-gemeenschappen.

Slaaptreinen vanuit Hanoi komen aan bij het busstation van Sa Pa, op 5,3 km van de homestay. Vanaf daar heb je dus nog vervoer nodig om Ta Van te bereiken. De accommodatie biedt een betaalde shuttleservice. In de buurt kun je gratis openbaar parkeren, maar je moet daarvoor reserveren. De homestay heeft een 24-uursreceptie.

In de buurt liggen Nhà Thờ Giáo Xứ Lao Chải, op 950 m afstand, en het Museum van de Uitgehouwen Rotsen, op 1,7 km afstand. De Hangbrug ligt op 2,3 km van de accommodatie en de Waterval van Quy Khach op 2,7 km. Als je door Ta Van en de nabijgelegen dorpen wandelt, kom je langs het landschap met rijstterrassen in de Mường Hoa-vallei. De terrassen zijn groen van juni tot augustus en kleuren goudgeel rond de oogst in september en begin oktober; juni tot augustus is ook de natste periode.

  • Tả Van
    Een nabijgelegen nederzetting tussen de dorpen en rijstterrassen op de hellingen van de vallei.
    700 m
  • Lao Chai
    Een naburig gehucht langs routes door de Mường Hoa-vallei.
    850 m
  • Uitkijkpunt in de Mường Hoa-vallei
    Een uitkijkpunt over terrasvormige heuvels en het landschap met lokale dorpen.
    1,2 km
  • Museum van de Uitgehouwen Rotsen
    Een museum dat verbonden is met het historische erfgoed van uitgehouwen stenen in de omgeving.
    1,7 km
  • Hangbrug
    Een oversteek door het terrein van de vallei, langs lokale dorpsroutes.
    2,3 km
  • Waterval van Quy Khach
    Een waterval tussen de ruige bergen van de vallei.
    2,7 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je vanuit je kamer uitzicht op de bergen wilt, met een balkon, patio en terras als buitenruimtes
  • ✓je liever in het dorpsgebied Ta Van verblijft, op ongeveer 5,3 km van het centrum van Sa Pa
  • ✓je als stel reist en een kamer wilt met een eigen badkamer en een groot kingsize bed
  • ✓je de omgeving per fiets wilt verkennen of wilt deelnemen aan een fietstour, wandeltocht of les over de lokale cultuur
  • ✓je waarde hecht aan buitenruimte, met een tuin, zonneterras, patio en tuinmeubilair

Misschien niet, als…

  • ✕je op loopafstand van het centrum van Sa Pa wilt verblijven; het centrum ligt op ongeveer 5,3 km afstand
  • ✕je privéparkeergelegenheid op het terrein nodig hebt; het gratis parkeren is openbaar, ligt in de buurt en vereist een reservering
  • ✕je een kamer voor meer dan twee personen nodig hebt; elk van de drie beschreven kamertypes is geschikt voor maximaal twee personen
  • ✕je een gratis shuttleservice nodig hebt; voor de shuttleservice moet je betalen

Wat gasten zeggen

21 geverifieerde beoordelingen
8,9

Gasten geven het personeel de hoogste beoordelingen; ook de prijs-kwaliteitverhouding scoort hoog. De netheid en het comfort krijgen positieve beoordelingen, terwijl de voorzieningen en de omgeving iets lager scoren dan deze categorieën.

Personeel9,5
Prijs-kwaliteit9,3
Netheid9,1
Comfort9,1
Faciliteiten8,9
Ligging8,8

Veelgestelde vragen

Wat kost een overnachting bij The Culture Home?

De tarieven bij The Culture Home variëren per seizoen, kamertype en reisdata. Bekijk de actuele prijs voor je verblijf via de beschikbare prijzen bij onze boekingspartners.

Hoe kom ik bij The Culture Home?

The Culture Home ligt aan Lao Chải Đường Lao Chải in Tả Van Dáy 2, op 5,3 km van het busstation van Sa Pa. De homestay biedt een betaalde shuttleservice voor het verdere traject en heeft een 24-uursreceptie voor aankomsten. In de buurt kun je gratis openbaar parkeren, maar reserveren is noodzakelijk.

Wat ligt er in de buurt van The Culture Home?

The Culture Home ligt in het dorpsgebied Ta Van: Tả Van ligt op 700 m afstand en Lao Chai op 850 m. Het uitkijkpunt in de Mường Hoa-vallei ligt op 1,2 km van de homestay, Nhà Thờ Giáo Xứ Lao Chải op 950 m en het Museum van de Uitgehouwen Rotsen op 1,7 km. De Hangbrug ligt op 2,3 km van de accommodatie.

Welke ontbijtopties biedt The Culture Home?

Bij The Culture Home kun je ontbijten in Aziatische en Amerikaanse stijl of kiezen voor het buffet. Het ontbijt bestaat onder meer uit lokale specialiteiten en warme gerechten, in verschillende ontbijtvarianten.

Heeft The Culture Home buitenruimtes?

The Culture Home heeft een tuin, zonneterras, patio en buitenzithoek met tuinmeubilair. De kamers hebben ook uitzicht op de bergen en een terras; de verschillende kamertypes beschikken over een balkon en patio.

Welke activiteiten kun je regelen bij The Culture Home?

The Culture Home heeft een excursiebalie en biedt fietsverhuur, fietstours, wandeltochten en lessen over de lokale cultuur. De homestay biedt ook een betaalde shuttleservice.

Hoe zien de kamers van The Culture Home eruit?

The Culture Home heeft drie kamertypes voor maximaal twee personen: Kingsizekamer met uitzicht op de bergen, Tweepersoonskamer met terras en Kingsizekamer. Elke kamer heeft een eigen badkamer, uitzicht op de bergen, een terras, een zithoek en een groot kingsize bed; de kingsizekamer is 30 m² groot.

The Culture Home · Foto’s (16)
8,9 Fabelachtig21 beoordelingen
Prijzen bekijken